Nowy Bond Nadchodzi !!!

Nowy Bond Nadchodzi

Po tym, jak Daniel Craig kategorycznie odmówił wcielenia się po raz kolejny w rolę agenta do zadań specjalnych rozgorzały spekulacje, kto zostanie nową filmową gwiazdą. Padały również propozycje aby zmodyfikować wizerunek tajniaka z MI6. W grę wchodził nie tylko inny kolor włosów, czy skóry, dyskutowano też by kobieta została nowym Bondem.

Komu przypadnie kultowa rola?

Obecnie faworytem jest Idris Elba, choć o schedą po Craigu walczy również Chris Hemsworth. Który z nich zostanie nowym agentem Jej Królewskiej Mości? Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje.

Related posts

One thought on “Nowy Bond Nadchodzi !!!

  1. machiko

    Z całą sympatią ale podejrzewam że wątpię. Gość nie ma charyzmy potrzebnej do tej roli, poza tym Australijczyk??? Co poza akcentem za niem przemawia? Wydaje się że Brytyjczycy są zbyt dumni by swoją narodową postać oddać w ręce komuś spoza Imperium. Wystawiono nawet kursy bukmacherskie http://www.interbookie.pl/aktualnosci-bukmacherskie-sportowe/nowosci-bukmacherskie/david-beckham-nowym-bondem i z nich dość jasno wynika że największe szanse mają Brytyjczycy, z czym zresztą totalnie się zgadzam

Leave a Comment