Koniec związku brata sławnych sióstr?

Rob Kardashian jest jedynym członkiem rodziny, który stroni od mediów i sposobów na zdobywanie coraz większej liczby fanów. Sporadycznie widywany w ich rodzinnym show Rob stał się ostatnimi czasy obiektem zainteresowań. Wszystko za sprawą jego związku z Blac Chyny (łudząco przypominającą swą figurą kształty jednej z sióstr Roba) oraz faktu, że spodziewają się dziecka. W zagranicznej prasie pojawiły się jednak niepokojące doniesienia jakoby para miała się rozstać. Potwierdzenie stanowić ma konto na Instagramie Roba, na którym to usunął wszystkie zdjęcia przedstawiające jego narzeczoną i przestał obserwować jej profil.

„Podejrzane sms-y”

Rzekomym powodem pogorszenia się stosunków między tych dwojgiem miały być jakieś podejrzane, świadczące o niewierności sms-y, które to Kris Jenner miała przeczytać na telefonie swojej potencjanej synowej. Ponoć Blac Chyny zdarzało się ostatnim czasy często nocować poza domem, co pasowało do tezy romansu, wysnutej przez seniorkę rodu Kardashianów.

To bardzo niefortunna pora na rozstanie, biorąc pod uwagę, że przyszła-niedoszła Kardashianka jest w ciąży. Pozostaje jednak wątpliwość ile jest prawdy w tej historii i czy nie została ona wyreżyserowana na potrzeby domowego biznesu celebrytów.

Podobne wpisy