Kolejny ślub roku

Ostatnio pisaliśmy już o zawarciu związku małżeńskiego między Agnieszką Szulim-Badziak i Piotrem Woźniakiem-Starakiem. To wydarzenie, owiane do ostatniej chwili tajemnicą, zapowiadane z dużym wyprzedzeniem pretendowało do miana najważniejszego wydarzenia towarzyskiego w polskim świadku celebryckim. Nie zapominajmy również o bajkowym ślubie Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego. W miniony weekend odbył się kolejny wielki ślub, który zagroził jego medialnej pozycji. Perfekcyjna Pani Domu powiedziała sobie „tak” z Radosławem Majdanem.

Który lepszy?

Tak krótki dystans czasowy sprawił, że oba wielkie dni są ze sobą porównywane. Ślub państwa Majdanów zorganizowany został z nie mniejszym rozmachem, jednak odbył się w kraju. Ślubni goście nie musieli podróżować za granicę, udali się do podwarszawskiego Nałęczowa. Pod względem wymyślności miejsca ceremonii pozostaje więc w tyle, jednak nadrabia kreacjami, o których więcej dalej. Nie sposób ustalić, która z Pań zaprezentowała więcej sukni, jednak to Lady Rozenek powaliła wszystkich sukienką autorstwa Ewy Minge.

Mamy wrzesień, czy któraś z par stanie jeszcze w tym roku nie tylko na ślubnym kobiercu, ale również w konkury do ślubnej rywalizacji?

Related posts

Leave a Comment