Smutna wiadomość dla fanów Brangeliny

Z niekrytym zainteresowaniem śledzimy wieści o ślubach roku, tymczasem okazuje się, że po serii spektakularnych małżeństw przyszła pora i niestety na rozwód. Choć mamy już jedną tego typu głośną sytuację w świecie gwiazd za sobą (mowa oczywiście o rozwodzie Johna Deppa i Amber Heard) wczorajsze informacje wywróciły świat do góry nogami. W poniedziałek pozew o rozwód złożyła Angelina Jolie, będąca żoną Brada Pitta od dwóch lat, a partnerką od dwunastu.

Oficjalne wieści

Choć aktorka zazwyczaj stroni od zabierania głosu na tematy związane z życiem prywatnym w tej nadzwyczajnej sytuacji wydała specjalne oświadczenie, w którym mówi, że podjęła tę decyzję wspólnie z mężem, dla dobra ich rodziny. Para jest zgodna, że teraz najważniejsza jest szóstka ich dzieci, choć w pozostałych kwestiach ponoć dzielą ich „niedające się pogodzić różnice”

Przykro patrzeć na rozpad tak wspaniałej rodziny, niestety wszystko wskazuje na to, że rozwód mógł być spowodowany nie tylko problemami z odżywianiem Jolie, czy ciągotom do alkoholu Pitta, ale też jego romansem z Marion Cotillard…

Podobne wpisy