Strój Dody na gali Super Expressu i Chrissy Teigen

Świat show-biznesu rządzi się swoimi prawami, tyczy się to nie tylko dopuszczalnych zachowań, przesunięcia granicy dobrego smaku, ale również i strojów. Kostium sceniczny ma komponować się z elementami scenografii, pasować do prezentowanego repertuaru, nie mniej ważna jest konieczność pasowania do typu figury osoby, która go nosi. Długo próbowaliśmy znaleźć słowo, które odda, czy opisze strój, jaki miała na sobie Doda w trakcie jubileuszowej gali Super Expressu. Wokalistka ubrana była w koronkowy transparentny kombinezon, do złudzenia przypominający rajstopy, które zakłada się na całe ciało.
Po uroczystości najpopularniejszym zdjęciem tego wieczoru jest kadr, na którym prezydent Andrzej Duda trzyma w ręku kawałek tortu, który wręczyła mu ze sceny Rabczewska. Ta ostatnia na zdjęciu jest odwrócona tyłem, zdjęcie więc prezentuje prezydenta Dudę na tle jej omal gołych pośladów… Nie obyło się oczywiście od komentarzy, a całe zdarzenie nazwane zostało „aferą pośladkową”. Według naszej redakcji epizod ten jest zwyczajnie niesmaczny i niestosowny.
Granice nagości przekroczyła również ostatnio Chrissy Teigen. Na gali American Music Awards również pokazała całemu światu, że nie ma na sobie majtek. Świecie, dokąd zmierzasz? Czy noszenie bielizny jest passe?

 

Źródło: prostozmostu.net

Podobne wpisy