Nowy rok, nowa ja?

Dla dużej części społeczeństwa początek nowego roku to okres wzmożonej pracy nad sobą. Noworoczne postanowienia z zasady mają uczynić nas i nasze życie lepszym. Nowy rok to też symboliczna okazja by coś zmienić. Za zmiany poważnie wzięła się Sarah Jessica Parker. Aktorka poczuła chęć metamorfozy nie tylko ze względu na zmianę 6 na 7 w zapisie roku. Oficjalnie potwierdziła swój udział w zapowiadanej, trzeciej części kultowego Seksu w Wielkim Mieście, wygląda na to,że chciała być gotowa na zapowiadane zdjęcia. Przygotowania do tej roli zaczęła od wygładzenia twarzy… Widoczny na ostatnim rozdaniu Złotych Globów brak zmarszczek w okolicach czoła, brody i policzków dawał do myślenia… Cóż, nowy rok – nowa twarz?

Do beneficjentek efektu „nowy rok, nowa ja” zaliczyć można Karolinę Szostak. Znana prezenterka sportowa pochwaliła się zdjęciami z sylwestrowego wyjazdu, na których pozuje w bikini w otoczeniu rajskiej, egzotycznej plaży. Zrzucenie dwudziestu kilogramów dokonywało się stopniowo przez cały poprzedni rok, jednak dopiero teraz kobieta zdecydowała się tak odważnie pochwalić efektami zmian. Pani Karolinie gratulujemy zapierającego dech w piersiach efektu oraz wytrwałości, która doprowadziła ją do sukcesu.

Krążą pogłoski, że nową wizerunkową metamorfozę przygotowuje również Kim Kardashian, tak tłumaczona jest nieobecność celebrytki w mediach społecznościowych. Ostatnio Kim nie ma lekkiego życia: serię traumatycznych zdarzeń zapoczątkował incydent z Paryża, kiedy to na przebywającą w hotelu kobietę napadli zamaskowani sprawcy i ukradli jej cenny pierścionek. Następnie kobiecie przyszło mierzyć się z załamaniem nerwowym męża. Być może stresy, których doświadczyła w ostatnim czasie Kim spowodowały powrót choroby, z którą zmaga się od lat, czyli łuszczycy?

 


br/>

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia: pudelek.pl

Podobne wpisy