Epatowanie bogactwem nadal w modzie

Epatowanie-bogactwem

We współczesnym świecie królują dziwne wyznaczniki popularności. Interesujemy się życiem nie tyle doskonałych artystów (ambitnych aktorów, genialnych muzyków, obiecujących literatów) co „gwiazdek” sprzedających swoją prywatność. Na Instagramie i facebooku równie często jak seflie w jakieś seksowniej, kusicielskiej pozie zobaczyć można zdjęcia ukazujące kulisy obfitego w luksus życia.

Obnoszeniem się ze swoimi możliwościami finansowymi przyciągnęła uwagę mediów Black Chyna. Na matkę dziecka Roba Kardashiana światła reflektorów skierowane były już niejednokrotnie. Zasłynęła jako striptizerka i przyjaciółka Amber Rose, kontrowersyjnej byłej partnerki Westa, głośno było o niej również z powodu jej pierwszego dziecka, którego ojcem jest Tyga, obecny partner Kylie Jenner.

Teraz Black Chyna stara się utrzymać dzielnie wywalczoną pozycję w show biznesie, a robi to korzystając ze starego, sprawdzonego sposobu czyli zdradzając smaczki ze swojego życia. Tym razem pochwaliła się zakupami, na które może sobie pozwolić. Wyznała, że nie zwraca uwagi na ceny robiąc zakupy dla dzieci. Rozpieszcza je zabawkami i drogimi ubrankami i cieszy się bezstresowym życiem. Zazdrościmy:)

 

Źródło: pudelek.pl

Podobne wpisy