Wzór, który odejmuje lat

Printy i wzory stały się nieodłącznym elementem trendów każdego sezonu. Sprawiają, że stylizacja prezentuje się niebanalnie, przyciąga uwagę, zdradza nasze poczucie humoru i dystans do mody oraz sprzyja zabawie ubraniami. Łączenie kolorów i wzorów w oryginalne mozaiki dostarczy wiele satysfakcji oraz sprawi, że z pewnością będziecie wyróżniać się z tłumu.

Nie sposób nie zauważyć, że karierę ostatnio robi zwłaszcza jeden ze wzorów. Gwiazdki, bo o nich mowa, pojawiły się w bardzo wielu kolekcjach Stella McCartney ozdobiła nimi buty i torebki swojego autorstwa, Valentino umieścił je na romantycznych, zwiewnych sukienkach, zaś Max Mara wypuściła w tym sezonie spodnie i swetry z takimi motywami. Gwiazdek nie zabrakło również u polskim świecie mody, lansuje je Dawid Woliński i Maciej Zień.

Według nas z tym modowym wyzwaniem najlepiej poradziła sobie Małgorzata Kożuchowska. Zaprezentowała monochromatyczną stylizację, której urok oparty jest na grze kolorami oraz rozmiarami wzorów. Gwiazdki spowodowały, ze aktorka wyglądała młodo i modnie.

 

Źródło: pudelek.pl

Related posts